Jedinou nevýhodou jejich společného hraní bylo to, že neměli hernu. Jejich byt byl prostě příliš malý a hernu nebylo kam umístit.

Dlouho ale mluvili o tom, že „něco“ by to chtělo. Něco, kam by se mohli položit a byli by tomu druhému nadosah. „Naše postel je fajn, ale když ti na ní mám dát na zadek, je nízko a jsem celou dobu ohnutý. A možnosti, jak tě na ní znehybnit jsou omezené,“ vysvětloval jí.
Ona jednou hledala na webu a ukázala mu telefon. „Tohle by šlo, co myslíš? Není to velké, dá se to složit a na trápení je to použitelné,“ vysvětlovala. Svá slova podpořila několika fotkami, kde si podobně střelení lidé upravili masážní lehátko na hraní. ´“To by šlo, bereme bílé. Zapadne sem a nemusíme ho uklízet. Každému, kdo přijde, řekneme, že se učíme masírovat,“ uzavřel on a zbývalo jen čekat.

Za pár dní kurýr doručil objemný balíček a oni se rozhodli, že nový kousek vybavení hned zkusí. A že si vyzkoušejí, jak dobře na něm bude jí i jemu. Ona si na něj cosi připravovala, a i když mluvila jen v náznacích, on se nemohl dočkat. Rád se jí občas svěřil do rukou a oba věděli, že jejich vzájemné D/s role to nijak neohrožuje.

Aniž by cokoli tušila, lehla si na lehátko a on pod ni dal podložku. „Vlastně tady můžeš klidně hned zůstat ležet. Ideálně, když se ani nehneš. Co kdyby tě napadlo mi někam utéct,“ smál se. A věděl, že neuteče. Ze šuplíku vytáhl provazy a začal ji přivazovat k lehátku. Omotal lana kolem jejích nohou, stehen, kolem zad a volné nenechal ani její ruce. Byla téměř stoprocentně omezená na pohybu a on sledoval její oči. Začaly se rozšiřovat a její dech se pomalu měnil.

Nechal ji na lehátku a odešel si udělat kávu. Vrátil se nejen se šálkem kávy, ale v ruce měl rákosku a důtky. Spíše tedy kočku, ale nebudeme slovíčkařit. „Máš opravdu krásný zadek, nejhezčí zadek na světě. Kulatý, pevný a za chvilku bude trochu červený. Trochu více,“ usmál se a uhodil ji důtkami. Byla ve správné výšce, nemusel se ohýbat a mohl chodit dokola kolem ní. Ve srovnání s výprasky na posteli, to bylo až neuvěřitelně pohodlné. Pro něj.

Vzal si do ruky dildo a nacpal ho do její mokré kundičky. Věděl, že ho nedokáže vytlačit a poznal, že ona to dobře ví taky. Pomalu, beze spěchu ji bil důtkami přes stehna a zadek. Občas je nechal lehce dopadnout na její záda a sledoval, jak se její pokožka pomalu barví do červena. Měl rád, když viděl dopad nástroje na její kůži, bavilo ho sledovat, jak se chvěje, jak se mění její dech a jak se mu celá poddává. Ale chtěl také aby si užilo jeho zlomyslné já.

Vzal si do ruky rákosku a strčil její konec před její obličej. „Kolik myslíš, že bude správný počet? No kolik? Mluv, nevím, na co čekáš,“ útočil na ní. Když hlesla že 50, spokojeně se usmál a nařídil, aby počítala. Stačilo mu prosté počítání. Rána za ranou barvila její zadek do červena a ona tiše počítala.

Po padesáté ráně ji začal hladit po zádech. Uchopil ji za ohon vlasů a zeptal se, zda to stačilo. Když zavrtěla hlavou, začal ji znovu bít. Tentokrát už bez počítání. Viděl, že se vzpíná a snaží se zbavit dilda. Jenže neměla šanci ho vytlačit. „Víš o tom, že se sama šukáš? Víš to? Ty zatlačíš, ono vyjede ven, ty povolíš a ups… je zase uvnitř. Až ho budeš chtít vyndat, řekni si. Hezky si řekni,“ dodal.

Odpověděla mu cosi neslušného a on ji dál sázel jednu ránu za druhu. Po pár desítkách ran se s ní smiloval a zbavil ji ptáka, který ji dráždil uvnitř kundičky. Jakmile byla ta silikonová věc venku, uhodil ji několikrát silně do oblasti mezi zadkem a stehny. Zakřičela, vzepjala se a z její kundičky vytryskl proud kapaliny. Už se neptal, jestli to stačí. Věděl, že ne. Pokračoval soustředěně v bití a ona střídavě stříkala a střídavě se počurávala. Bolest a slast se spojili v jedno a on věděl, že teď je jeho.

Užíval si toho, že ji má zcela ve své moci a pokračoval v bití. Nevěděl, jak dlouho to trvalo. Zčista jasna se vzepjala, zvedla zadek i přes provazy a dosáhla obřího orgasmu. „Dost. Už dost,“ zašeptala a on zahodil rákosku na zem. Klekl si vedle ní a začal ji hladit po tváři. „Jsi moje holčička, moje malá, úchylná holčička,“ šeptal a líbal ji na ústa. Pomohl jí do sprchy a šel připravit kávu pro oba.

„Potřebuju pár věcí na tebe. Můžu ti sebrat oči? Nebo ruce? Já mám totiž takový nápad,“ řekla mu. Odmítl zavázání očí a řekl jí, že ruce si ještě rozmyslí. Na otázky, co má v plánu mu, ale neodpověděla. Asi byl zvědavý, ale bavilo ho sledovat, jak její úchylný mozek pracuje na plné obrátky. Mnohokrát se bavili o její přirozené submisivitě. Věděl, že kdyby se jí do ruky dostala žena, uměla by být velmi dominantní a rád si z ní dělal legraci, že by tu ženu litoval. Věděl také, že neudělá nic, čím by její submisivitu vůči němu jakýmkoli způsobem narušila.
Lehl si na lehátko a podle jejích pokynů byl nahý. Neměl tušení, co na něj všechno chystá. Ale těšil se. Zapnul si na hodinkách sledování, zajímalo ho, jak na ni bude reagovat. Cítil na svém těle její nehty. Pomalu a beze spěchu ho hladila a škrábala prsty. „Nohy od sebe a nahoru,“ slyšel její pokyn. Na zadku ucítil mokro a vzápětí cítil její prst u prostaty. Vydechl slastí. Nechápal muže, kteří tohle svým partnerkám nedovolili. Nebylo na tom nic „teplého“. Bylo to prostě jen příjemné. V zadku se mu pomalu usazovalo černé dildo a ona chtěla, aby dál ležel.
Sklonila se k němu a on cítil škrábání kolem zadku a kolem koulí. Nebyly to nehty, vzala si na pomoc nerezové drápky. Hlavu mu zaplavilo horko a cítil, že jeho pták je tvrdší a tvrdší. Jenže ona jako by to neviděla nasadila si kožené rukavice a dál ho hladila všude možně. Nepřineslo to efekt, jaký čekal. Měli oba rádi hlazení různými materiály, a zatímco na ni měla kůže dráždivý efekt, jemu to vlastně nic nedělalo.

Musela to poznat, sundala si rukavice a chytila do ruky jeho ocas. Plivla mu na něj a začala ho honit. Chytil ji za vlasy a snažil se jí nacpat péro do krku. „Tak to ne, ještě ne, ležet budeš,“ usmála se a začala mu přes jeho odpor balit ruce do folie. Nebránil se dlouho. Podvolil se, podíval se na ni a nechal ji, aby mu zabalila levou ruku. „Čubko,“ usmál se a ona mu bez odpovědi vzala pravou ruku a zabalila ji taky. „Čubko,“ zopakoval a ona mu sevřela koule.

Ztratila se mu z dohledu. Klečela na zemi vedle něj a podle zvuku mu bylo jasné, co dělá. Za pár vteřin cítil horkou tekutinu kolem koulí a bylo jasno. Vyčúrala se do něčeho a polévala ho. Mělo to něj překvapivý účinek. Chvěl se a potřeboval stříkat. Prostě potřeboval. Jeho koule a ocas dál zalévala její moč a on byl na vrcholu blaha. Kdykoli se pokusil chytit ji za hlavu, zjistil, že to kvůli folii na rukou nejde. Když se pokoušel protestovat usmála se, sundala si kalhotky, otřela si kundičku a kalhotky mu strčila do pusy. V duchu se musel usmát, takový roubík na ni používal on a ona to nenáviděla. On její vůni miloval, a proto zhluboka dýchal.

Aniž si všímal jejího odporu, strhl si folii a přitiskl ji její kalhotky na obličej. Nečekaně ji chytil hlavu do ruky, přitiskl ji ke svému rozkroku a strčil ji ptáka do pusy. Začal jí šukat krk a ona se mu podvolila a nechala se šukat. Přidala navrch honění a on věděl, že to nezvládne dlouho protahovat. Jenže ona se k němu naklonila, dál ho honila a sundala mu kalhotky z obličeje. „Víš, co jsem dělala? Nabírala jsem to pusy a pouštěla to na tebe z pusy,“ řekla mi přímo do obličeje a hned si do úst vzala jeho ptáka. To se nedalo vydržet, nedalo. Začal stříkat a všiml si, že z něj vystřelilo i dildo.

Znovu se k němu naklonila a při polibku se s ním podělila o jeho semeno. Tohle byl jejich rituál. Jejich a nenechal se o něj připravit. „Sakra kolik si tam toho zase měl? Jednou budeš stříkat jako já,“ smála se. Odporoval, že tolik toho nikdy nebude a společně prohlásili lehátko za dokonale pokřtěné. „No on to měl být náš dárek k Vánocům. Takže na Vánoce vymyslíme nějakou super hru,“ uzavřela ona jejich debatu.