Jejich mnohdy divoké hry měly často nevinný začátek. Jako ta, kdy si ona i přes přísný zákaz masturbace vzala vrnítko jak říkali malému cestovnímu womanizeru a položila se před jeho očima na pohovku.

„To myslíš vážně? Zapíšeš si prohřešek do trestného sešitu, čeká tě za to padesát ran. Jen aby bylo jasno,“ zavrčel na ní. Nedbal na její odpor a na výmluvy, že to opravdu potřebuje. Místo toho si vedle ní sedl a škrábal jí prstem po zádech. Vtom mu hlavou bleskla myšlenka. Odešel do ložnice a když se vrátil, podstrčil pod ní podložku, do kundičky jí strčil silikonové dildo a navlékl jí kalhotky.

To samo o sobě ji neuvěřitelným způsobem dráždilo, ale jemu to nestačilo. Na ruce jí připnul pouta a za spojil řetězem za zády. Neměla sebemenší šanci si vrnítko vyndat z kalhotek a byla mu vydána na milost a nemilost.

Jenže tím jeho zlomyslnost nekončila. Vzal si do ruky rákosku a pásek od županu. Pásek prostrčil za kalhotky a přitáhl ho k sobě jako koňské opratě. Dosáhl tím toho, že dildo bylo v kundičce až na doraz a vrnítko plně dolehlo na její klitoris. Sténala, kroutila se, nejraději by si hračku vytrhla, ale to jí nedovolily spoutané ruce.

Pomalu ji začal bít přes zadek rákoskou. Po každém úderu jí na pokožce zůstala červená čárka a on se bavil tím, že jí pomalu barvil zadek na červeno. Vzal jí za vlasy a zvedl jí hlavu k sobě. „Mám nápad, nemusíš si nic zapisovat, Vyřídíme to hned. Počítej,“ zavelel a ona začala potichu počítat. Nešlo to moc plynula, vrnítko a dildo dělali své a ona mluvila přerývavě, zadýchaně a pomalu. Zvládla všech padesát a na otázku, zda to stačilo jen zavrtěla hlavou.

Počítal s tím a po několika dalších ranách se zeptal, zda by se chtěla zbavil dilda. Okamžitě souhlasila a on ji začal stahovat kalhotky. Snažila se protestovat, ale rychle ji umlčel. Kalhotkami, které ji, pořádně promočené, nacpal do pusy. „To mám ale pěkný, voňavý roubíček. Taky se ti líbí? Nelíbí? To je škoda,“ smál se a nepřestával jí vyplácet. Pobaveně pozoroval, jak se snažila zbavit dilda.

Jenže kdykoli zatlačila, silikonový čurák z ní vyklouzl, zachytil se přísavkou o stehna a jakmile uvolnila zadek, zajel zpátky. „Miláčku, to bys měla vidět, jak tě to dildo samo šuká. Je to velmi legrační,“ smál se a dobře věděl, že ona se nebaví ani trochu. Určitě toužila po výstřiku ale toho nebyla s dildem uvnitř schopná.

Po pár minutách se smiloval, vzal dildo mezi prsty, ale hned ho nevyndal. Neměl ani na vteřinu úmysl jí cokoli usnadnit. Dál a dál dopadala rákoska na její zadek a síla úderů se zvyšovala. Chtěl, aby první vrchol způsobila kombinace bolesti a slasti. Podařilo se mu to. Po jednom úderu z ní vytrhl dildo a ona začala stříkat a čurat zároveň. Usmál se a vrazil jí dildo zpátky. Vyplivla kalhotky a začala mu nadávat. Na to ale neměl náladu.

Uhodil ji rukou přes půlky a kalhotky jí nacpal zpět do pusy. „Uděláme si jasno jo? Jakmile je vyplivneš, neuděláš se. Kdybych to dildo měl držet do rána. Mě to je jedno, já mám času dost. Jasné,“ zasyčel na ní. Nerada přikývla a on věděl, že je jeho. Vrnítko však bez kalhotek nedrželo na svém místě a ona se nespokojeně vrtěla.

Rozepjal jí pouta a dovolil, aby si hračku upravila. A začal jí znovu bít. Už ne tak silně. Spíše držel pokožku v trvalém napětí. Zvedala zadek a bylo mu jasné, že musí stříkat. Vyndal jí dildo a ona vzápětí vystříkla. Nikdy nepochopil, kde se v ní ta kapalina bere a smál se při vzpomínce na „chytrý“ článek, který říkal, že žena při mokrém orgasmu vyloučí několik čajových lžiček tekutiny. Jasně, pokud ten čaj bude nabírat bagrem, sedělo by to.

Šukal ji dildem a doloval z její kundičky jeden vrchol za druhým. Po čase se téměř bezvládně sesunula na podložku, vyplivla kalhotky a sténala, že už tam není ani kapka. V duchu se usmál, přejel jí nehty po páteři, prsty po zadku a potom jí vrazil prst do kundičky. Po pár vteřinách, kdy dráždil její géčko se dočkal. Zaťala nehty do podložky a naposledy prudce vystříkla. Zhroutila se na pohovku a on ji hladil po zádech a po vlasech. „Podívej se, já mám na prstech varhánky,“ ukazovala mu ruce. A opravdu, měla varhánky stejné, jako má každý, kdo je delší dobu ve vodě.