Uměla ho dokonale překvapit, mnohdy tak, že nechápal, kde se to v ní bere.

„Můžeš mi změřit krk a zápěstí,“ ptala se jeden večer a on z ní nedokázal vymámit důvod té žádosti. Dělala tajnosti, což nebylo jejím zvykem. Zato seděla s telefonem v ruce a na tváři měla potutelný úsměv.

Za pár dní se zeptala, zda by mohl zajet něco vyzvednout do jedné přepravní firmy. Zajel a přivezl domů podlouhlý balík. Po jeho vybalení na pár minut ztratil slova. Věděl, že jeho drahá subinka si dokáže udělat těžké věci těžšími. Většinu hraček vybírali spolu, ale tohle mu vyrazilo dech.

V balíku se ukrýval pranýř, udělaný z masivního dřeva. Díval se na tři otvory a už mu bylo jasné, na co bylo to měření. Kus dřeva krásně voněl, cítil přírodní dřevo a vosk, kterým bylo ošetřeno. Byl dokonale vybroušen, otvory neměli jedinou hranu a petlice byla dostatečně masivní.
Ke dřevu se hodí kůže, měli oba kůži rádi a měli z ní spousty hraček. Měl rád, když jí nasazoval kožený obojek, pouta nebo ji stahoval koženými pásy. Hlavou mu bleskl nápad a sundal si opasek. Položil ho na pranýř a ona začala fotit. Jenže jeho lákal ten pásek…

„Musíme to vyzkoušet,“ řekl a začal jí nasazovat pranýř kolem krku. Seděl naprosto dokonale. Líbilo se mu, když ji zbavil pohybu. Když byla v jeho moci a stala se jeho hračkou. Mohl na světlo světa vypustit svou zlomyslnou část a užíval si ji plnými hrstmi. „Tady si sedni a já jdu pro kafe. Hlavně nikam nechoď jo,“ smál se.

Odpovědí mu byl její hlasitý protest a několik nadávek. Nechal ji, měl rád její vztek. Miloval její energii, doplňovala se s jeho a někdy měl dojem, že spratkuje úmyslně. Jen aby probudila jeho zvíře. Vrátil se a zvedl ji z pohovky. Vedl ji cestou k lehátku a vyhrnul jí tričko. Donutil ji, aby se předklonila a na její zadek dopadla první rána páskem.

Kolik jich dostala nevěděl, ale pozadí měla sympaticky červené. Všiml si, že na lehátku je připravená podložka a pár dalších hraček čekalo na uklizení po posledním hraní. No, co no, uklidí se později. „Všimla sis, že ten pranýř zapadne přesně do otvoru na obličej v lehátku? Tak nahoru,“ zavelel. Uložila se on měl krásný výhled na její zadek, záda a nehybné ruce.

Vzal si dildo a strčil jí ho do kundičky. Byla tak mokrá, že dovnitř zajelo a ona jen tiše vzdechla. Vzal si provaz a přivázal ji k lehátku. Pěkně v polovině lýtek, stehen a nad zadkem. Dal si záležet, aby se provazy vždy co nejdéle pohybovaly po jejím těle. Vzal si do ruky opasek a začal ji vyplácet.

Po chvilce opasek odložil a sáhnul jí mezi nohy. Byla neuvěřitelně horká a on jí začal dildem pomalu a beze spěchu šukat. Do ruky vzal rákosku a šukání doplnil o výprask. Nijak silně, to nebylo potřeba. Za pár minut se jí začala prdelka stahovat a on věděl, že se blíží její první výstřik. Vytrhl dildo z kundičky a za ním se valila dávka její šťávy.

Klekl si pod lehátko, a i přes její odpor jí strčil dildo do pusy. Nenáviděla to, neměla ráda svou šťávu a on to dobře věděl. Ale dildo bylo potřeba naslinit. A taky si příště vzít utěrku a položit ji na podlahu. Pod jejím obličejem byla kaluž jejích slin.

Dál a dál ji bil rákoskou a šukal dildem. Nevěděl, kolikrát se udělala, ale podložka už byla na hranici svých možností. Věděl, že ji musí dorazit. Nechal dildo dildem a soustředil se na její zadek. Byl úplně rudý, horký a on čas od času přestal s bitím a přejel po zduřelé pokožce nehty. Její poslední vrchol byl fenomenální. Vzepjala se a z kundičky jí vystříkl obrovský proud.

Klesla na lehátko a on jí rychle sundal pranýř. Hladil ji po zádech a po vlasech a doprovodil ji do sprchy. Měl rád tu proměnu, kdy se z jeho spratka stala ta malá holčička na nejistých nohách. A hlavou mu při úklidu běžel plán. Vlastně hned několik plánů, jak bylo jeho zvykem. Když se jeho mozek, kterému ona říkala úchylný spustil, občas nevěděl, jak ho zastavit.

„Představ si, co mě napadlo. Pranýř, podtlaky na různých místech těla, nohy doširoka roztažené a přivázané a zbytek necháš na mě,“ šeptal jí do ucha a hladil ji po stehně…