Rozhodl se, že dnešní hra bude trochu bolet. Možná trochu více, kdo ví. Chystal se použít úplně novou hračku a sám nevěděl, co od ní má čekat.

S pomocí dobrého kamaráda vymodeloval a s nemenší pomocí jiného kamaráda vytiskl cilicium.

Středověký nástroj, který katolíci používali a dodnes používají, aby si sami působili bolest a tím dali najevo pevnost své víry. Původně používali kovové řetízky s tupými hroty, on kov nahradil plastem.

Dobře věděl, že jeho milovaná sub není svatá a že pás na noze nebude nosit proto, aby utvrdila svou víru. Možná víru v něj a v sebe sama, ale tu měla vcelku pevnou. A taky věděl, že jeho holčička vůbec netuší, co si na ni vymyslel.

Ze včerejšího hraní si odnesla trest, možná na něj zapomněla, ale on si pomatoval vše. A věděl, že ona bude usilovně protestovat. Bez jejích protestů by ho to vlastně nebavilo. Začal si v ložnici skládat výbavu a srazil se s ní v chodbě. „Kam jdeš s tou rákoskou? Chceš na zadek,“ smála se, když ho potkala v chodbě. Usmál se a přes rameno jí odpověděl, že na zadek dostane ona.

-To teda nedostanu, nic jsem neprovedla!
-Ale no, trestný sešit je plný zápisů a včera…
-Ne! Důrazně protestuju!
-Neskákej mi do řeči. Nebo to zdvojnásobím. Včera sis vysloužila 50 a 10 navíc během hraní.
-Nevzpomínám si!
-To nevadí, ani nemusíš.

Dospěli k tomu, že její zadek pozná jeho rákosku a oba věděli, že si to užijí. Nechal ji, aby se položila na lehátko, vzal si do ruky rákosku a zarazil se. Chytil ji za vlasy a zvedl jí hlavu. „Budeš se na mě dívat! A budeš se dívat tak dlouho, dokud tě nepustím,“ zavrčel na ní. Miloval její jasně modré oči a její zornice, které se doširoka roztáhly a za chvilku zúžily na průměr špendlíkové hlavičky.

Upřeně se jí díval do očí a na zadek ji sázel jednu ránu za druhou. V koutku úst se jí objevila slina a jemu bylo jasné, že bolest měla dnes ten nejlepší efekt. Jakmile dostala, co si zasloužila položil rákosku. „Ještě,“ šeptala. „Ne. A jestli chceš, popros. Včera ti to šlo,“ smál se. Vztekala se, nadávala a zkoušela na něj plivnout. Ale nenechal toho, dokud neuslyšel tiché „prosím“. Začal ji znovu bít a tentokrát nepřestal, dokud nezakřičela dost.

Jakmile si odpočinula, nechal ji, aby se položila na záda. Rychle ji nasadil pouta a řetězem je stáhl k sobě. Ruce měla podél těla a jakýkoli pohyb byl vyloučen. Vzal si rozporku a když slyšel její protesty, zeptal se, zda chce do pusy nacpat kalhotky. „Jsou pěkně mokré, určitě ti budou chutnat. A neodporuj, jestli začneš, máš je rovnou,“ upřesnil. Jen zavrtěla hlavou, kalhotky v puse nenáviděla. Nedostala je, ale možná později, kdož ví.

Na stehna jí dal pouta a mezi ně umístil rozporku. Tím bylo zaručeno, že nohy k sobě za žádnou cenu nedá. Kolem kotníků dostala další pouta a ty řetězem připevnil k lehátku. Odstoupil a zálibně se jí díval přímo do rozkroku. S uspokojením konstatoval, že její kundička je překrásná a hezky mokrá.

Stále nevěděla, co se bude dít a bylo to tak dobře. Naklonil se k ní a zašeptal jedinou, krátkou větu: „Připrav se na bolest holčičko,“. Vzal si svorky a obratně jí je připl na bradavky. Zkusmo za ně zatahal a její syknutí mu dalo najevo, že drží pevně.

Stoupl si vedle ní a začal ji hladit na stehnech. Jen samotný dotyk její kůže mu dělal dobře a on si hlazení užíval. Jenže kvůli něžnostem tam nebyl. Sáhl na pohovku a vzal si připravené cilicium. Nasadil ho tak, že hroty byli na vnitřní straně stehna a pro začátek ho zlehka utáhl. Do kundičky jí zasunul Venušiny kuličky a posadil se vedle ní.

Začal na ni mluvit a vyptával se jak to nebo ono cítí a vnímá. Rukou ji dráždil na klitorisu a všímal si, že pomalu ztrácí slova. Znal tenhle stav. Věděl, že se začíná propadat a za pár sekund bude ve stavu, kdy se její tělo stane extrémně citlivé na jakýkoli podnět.

Na prsty si nasadil drápky a začal ji škrábat po stehnech. Přitom trochu utáhl pásek od středověkého nástroje na jejím stehně. Oči se jí rozšířili a z kundičky vyklouzla jedna kulička. Zasmál se a hned ji zatlačil zpět. Věděl, že s kuličkami uvnitř se nedokáže udělat, ale na orgasmus měla času dost.

Nechal být její nohy a vzal do ruky řetízek, který spojoval svorky. Zatáhl za něj a donutil jí tak, aby se na něj podívala. „Chceš to sundat dolů? Chceš? Sundám ti to,“ říkal jí. Až příliš rychle přikývla a on sundal obě svorky. Vzápětí jí obě bradavky chytil mezi prsty a bez milosti stiskl. Z kundičky vystřelily obě kuličky a za nimi první výstřik.

„Kdo ti dovolil stříkat? Kdo ti to dovolil ty čubko,“ syčel jí zblízka do tváře. Mezi přerývanými nádechy mu řekla, že to samo. „Samo? Ona má snad ta kunda svůj mozek nebo co? Kdo to kdy slyšel, abys měla orgasmus tehdy, když já ještě nechci,“ smál se. Ještě o trochu více přitáhl popruh mučícího nástroje a vzal si do ruky dildo.

Jenže ouha, vadila mu rozporka. To nedomyslel, ale pryč byla za pár sekund. Nic nebránilo tomu, aby jí dildem vyšukal mokrou kundičku. Nechal ji, aby stříkala a nedal jí ani na chvilku pokoj. „Chtěla si orgasmus? Chtěla! Tak tady bude další,“ smál se a znovu zatáhl za popruh kolem jejího stehna.

Nemělo smysl, aby její orgasmy počítal. Že má dost poznal snadno. Chvěla se, celé tělo se třáslo a její oči změnily barvu z modré na černou. Zničeno nic se celá povolila a odpadla. Věděl, že více už ji trápit nesmí.

Seděl vedle ní a hladil ji po vlasech. Líbal jí a šeptal jí spoustu slov, která měla slyšet jen ona. Zdálo se, že dávný církevní předmět, se stane jejich oblíbenou hračkou.

V hlavě mu zrál plán na to, že k pásu pořídí ještě kacířskou vidličku. Na cvičení sebeovládání to bude dokonalá kombinace.