Jednou se zmínila, že by chtěla vyzkoušet fuck machine a jemu se ten nápad vlastně líbil. Hlavou mu hned blesklo, že její šukací seanci zvládne ještě vylepšit.

Udělal si kávu a začal prohledávat internety. Šukacích stojů našel poměrně dost, ale nechtělo se mu ho kupovat. Spásou byla půjčovna. Jakmile dorazila objemná a celkem těžká krabice, napsal jí, aby se připravila.

Přijel k ní domů, nechal ji, aby se připravila a on zatím skládal mašinu. Podle jeho pokynu přišla v punčochách a usadila se do křesla. „Chceš to jednoduché nebo ne? Mám s sebou ještě pár dalších hraček,“ spíše konstatoval, než se zeptal.

Chvilku trvalo, než si našla správnou polohu a dildo na konci stroje bylo přesně na vstupu do její kundy. Otázal se, zda je v pohodě a po přikývnutí jí vzal ruce a na zápěstí nasadil pouta. Zkoušela protestovat, ale okřikl jí a pouta přicvakl k řetězu, který prohodil pod křeslem.
Sedl si proti ní a do ruky vzal ovladač stroje. Nebylo kam spěchat, zvolil nízké otáčky a nechal ji, aby si zvykla. Neměl v úmyslu udělat z její kundičky totálně rozmrdaný karbanátek. Spíše jí chtěl zaměstnat jinak.

Bavilo ho sledovat, jak se dildo pravidelně a nezastavitelně noří do jejího nitra a jak mu ona vychází vstříc. Ale přišel čas na další podněty a vjemy. Zvedl se, postavil se za ní a na prsa jí připnul svorky. Nehty ji pohladil po prsou a pobaveně se díval do jejích rozšiřujících se očí. „Říkala si těžké že? Tak těžké,“ usmál se a svorky spojil s pouty. Jakmile se pokusila pohnout rukama, zatáhla si za svorky.

Znovu se posadil a mírně zvýšil otáčky stroje. Její mladé se lesklo vrstvičkou potu a on přemýšlel, nakolik má být při první seanci zlý a nekompromisní. Rozhodl se, že si něco nechá i na příště a že její trápení ukončí.

Postavil se za ní, vzal do ruky ohon jejích vlasů a zvedl ji hlavu nahoru. Před oči ji strčil vibrační hlavici a když si ji prohlédla, přiložil ji na klitoris. Začala sténat a vrchol se nezadržitelně blížil. Jenže zas moc jí to usnadnit nechtěl. „Mám rád ticho, je to krásný zvuk,“ oznámil jí a ústa jí zacpal roubíkem.

Hlavici střídavě přikládal a odtahoval z jejího rozkroku a sledoval, jak se zpoza roubíku valí sliny. Znovu zvýšil otáčky stroje a ona se celá prohnula. Přísahal by, že její výkřik slyšel i přes roubík.

Odsunul stroj stranou, uvolnil jí ruce, zbavil ji svorek a z pusy vyndal roubík. Z očí ji tekly slzy a n je hladil po vlasech a pevně držel v rukou. Zapálili si cigaretu a za pár minut se jí ptal, zda stroj splnil její očekávání. Přikývla a zvědavě se ptala, jestli by tohle uměl ještě více vylepšit.

„Jasně že uměl. Můžeš dostat elektrody na stehna, elektrody na prsa, kolík do zadku, můžu tě při tom bít důtkami nebo čímkoli jiným. Můžu ti zavázat oči. Můžu dokonce sehnat jinou mašinu na kterou si sedneš. Možnosti jsou nekonečné,“ oznámil a v jejím pohledu viděl zájem. Bylo zřejmé, že tohle nebyla jejich poslední strojní seance.