Čas od času si z něj dělala legraci, že vše, co spolu dělají nebo co se mu zdá a o čem ji říká že tak trochu romantika. Jednou v noci měl zvláštní sen a samotného ho překvapilo, jak moc to chce realizovat.

Panovala mezi nimi důvěra a on jí většinou neříkal, co všechno na ní chystá. Když se jí zeptal, zda si chce hrát, bez váhání přikývla. Doplnil, že to tentokrát může hodně bolet. Všiml si, že její zrak zabloudil ke dveřím, na kterých visela jejich bacátka. Jen on věděl, že o nich to tentokrát nebude. Respektive nebude to o nich v prvé řadě.

Nechal ji, aby došla do ložnice a dohlížel na přípravu postele. Jakmile byla postel bezpečná vůči jejím nádherným mokrým orgasmům, ukázal gestem ruky, aby se položila. Vzal si pouta, provazy a začal ji svazovat do správné polohy. Ruce měla od sebe, pouta připevnil k řetězům a řetězy k rámu postele.

S mírným překvapením se na něj dívala, když zacvakl karabinky do jejího koženého obojku a karabinky jiným řetězem připevnil k čelu postele. Vzal si provazy a pomalu svázal stehna a lýtka. Tak, aby to budilo zdání klečení. Dalšími provazy jí roztáhl nohy od sebe. Odstoupil od postele a spokojeně si prohlížel své dílo.

Jeho holčička ležela v poloze, ve které se nemohla hýbat a její kundička na něj čekala široce roztažená. Neuniklo mu, že je vlhká a mírně zduřelá vzrušením. Natáhl si rukavici, usmál se a prstem pronikl dovnitř. Bez zaváhání našel její géčko a začal ji dráždit. Palcem ruky ji jemně přejížděl po klitorisu. Viděl, že se snaží vycházet mu vstříc, ale nešlo to. Spoutal ji opravdu dobře. „Na orgasmus můžeš zapomenout, budeš ho mít až si ho zasloužíš,“ usmál se. „A to bude ještě dlouho trvat čubko,“ dodal.

Začala mu nadávat, přesně jak to chtěl její vnitřní spratek. „Nemám náladu tě poslouchat,“ zavrčel a do pusy jí vrazil roubík. Utáhl řemínky roubíku a pohladil ji po tváři. „Teď můžeš nadávat,“ smál se nahlas.

Začal si připravovat vybavení a dal si záležet, aby viděla, co vše si chystá. Někdo by si mohl myslet, že bude mít v očích strach, ale taková emoce se v nich neukázala. Spíše směs vzteku, vzrušení a očekávání.

Vzal si do podtlakové přísavky a začal je utahovat kolem jejích bradavek. Sledoval bedlivě její oči a čekal až mu dá najevo, že stačí. To byla jejich nepsaná dohoda. Ale chtěl více, chtěl ji trápit daleko více. Vzal si proto kolíčky a pomalu, jeden po druhým je začal připínat na hebkou pokožku jejích krásných prsou. Překvapilo ho, že se na ně vešla celá jeho zásoba kolíčků.

Vzal si do ruky rákosku a začal jí zlehka bít po vnitřní straně stehen. Viděl, že se její kundička rozvírá a unikají z ní kapičky šťávy. A rozhodl se, že tohle přestane. Vzal si dildo a pomalu je do ní zasunul. Aby drželo uvnitř, zafixoval ho několika pruhy folie. Pokračoval v bití jejích stehen a sledoval, jak se pokožka na vnitřní, nejcitlivější části barvila do červena.

Odložil rákosku a svou pozornost zaměřil na prsa. Prsty začal brnkat o kolíčky, tahal za ně a nemohl si nevšimnout, že z jejích úst se kolem roubíku řine proud slin. Spokojeně se usmál a ze stolu si vzal provázek. Pomalu ho začal provlékat přes osičku kolíčků a neušlo mu, že jí došlo, co se chystá udělat. Nereagoval na ni a připravil si popruhy s hroty.

Moderní obdobu středověkého pásu cilice se jí chystal utáhnout kolem stehen, ale ke svému překvapení zjistil, že krásná červená barva se vytratila. Nedalo mu příliš práce ji vrátit zpět a na zbitou kůži hned připevnil pásy. Sám na sobě zkusil, že platové hroty neproniknou přes pokožku. Nebál se tedy utáhnout pás trochu silněji.

Na její labie přicvakl svorky a konce jejich řetízků připevnil k pásům na stehnech. Z bohaté zásoby bacátek si vybral krátké silikonové důtky a začal ji bít přes roztaženou kundu. Ne moc, nechtěl, aby se vrchol dostavil moc rychle. Raději jí dal desítky drobnějších než jednotky velkých ran.

Její kunda byla rudá a překrvená. Litoval, že na její drobný orgán neexistuje podtlak. Lákalo by ho jí pořádně napumpovat, ale několik hlavic už v minulosti zkoušel a vše bylo moc velké. Jeho malinká holčička měla i kundičku malou.

Rozhodl se, že je na čase dovolit jí první orgasmus. Strhl folii, která držela na místě dildo a předělal řetízky svorek, aby byl pořádně odhalený celý klitoris. Zatlačil na dildo a na klitoris použil bodový vibrátor. Věděl, že kvůli dildu uvnitř nevystříkne a věděl, že bez výstřiku to bude v podstatě zruinovaný orgasmus.

I přes roubík slyšel, že mu nadává, ale s neskrývanou zlomyslností se jí vysmál do obličeje. Pomalu dildo vysunul a znovu ji začal bít přes kundu. Na stole pomalu hořela svíčka, kterou si předtím zapálil. Odložil důtky a začal ji zkrápět voskem. Dal si velký pozor, aby se vosk nedostal dovnitř, kundičku pro jistotu zakryl folií, ale rozkroku se nevyhýbal. Pokropil i její bříško a vynechal jen prsa. Tentokrát.

Do ruky vzal řetízky od svorek na její kundičce a zatáhl. Tahal pomalu, protahoval bolest a nechal ji, aby si uvědomila, co přijde. V ten samý moment, kdy se svorky oddělily od jejích labií, vystříkla. Usmál se a oznámil jí, že teď se dočká dalších orgasmů.

Na klitoris jí přitiskl podtlakovou část vibrátoru, kterému říkali čertovy vidličky a do kundy ji vrazil dildo. Nevěděl kolikrát se udělala, všiml si pouze, že slábne efekt čertových vidliček a slábne i množství vystříknuté tekutiny. Zatímco pravou rukou ji dál šukal dildem, do levé ruky si vzal provázky od kolíčků a škubnul za ně. Bez zaváhání, bez milosti a bez slitování.

I přes roubík v ústech hlasitě zakřičela. A zároveň extrémně silně vystříkla. Ve vteřině se její tělo dostalo jinam. Celá ochabla a chvěla se. Pomalu začal sundávat všechna trápidla z jejího těla. Tiše na ni mluvil a hladil ji po vlasech.

Sotva ji osvobodil, pomohl ji na nohy a odvedl ji do sprchy. Když potom seděli na pohovce držel ji a hladil. Dívala se na něj a chvěli se jí rty. „Jsi pěkný úchyl, obří, obrovský, zlomyslný úchyl,“ říkala mu. „Připravil sis na mě pěknou romantiku,“ dodala a sebrala mu řeč.