Text obsahuje popis CNC (consensual non consent) scének. Při jakékoli hře dbejte i přesto na bezpečí a vzájemný souhlas.

Jednou večer ji ukládal do postele a chystal se ještě pracovat. „Nevěřila bys, co se mi zase zdálo. Věci, které bych možná ani nechtěl dělat. A nemůžu ti to vyprávět, jsou to jen takové krátké záblesky,“ říkal a hladil ji po vlasech.

Přela se s ním, chtěla vědět o jeho snech, ale on se jí snažil vysvětlit, že by to možná mohlo být až moc. Za pár minut jí rukou zakryl ústa a nosní dírky. Druhou rukou ji pevně tiskl a bránil jí v pohybu. Viděl, jak začíná rudnout a vybavil si její slova o tom, že hrátky s dechem má ze všeho nejraději. Usmál se a prstem se přesvědčil, že breathplay na ni opravdu působí. Neomylně našel její géčko a dál ji dusil dlaní. Dráždil ji, mluvil na ni, posmíval se jí, že nepotřebuje kyslík. Věděl, co se stane, věděl, že ačkoli se snaží ovládat, vystříkne.

Pevně přitiskl ruku na její kundu a nedovolil, aby se kapalina dostala na postel. Rychle si vzal papírové kapesníky a vysušil její rozkrok. A vzápětí jí kapesníky přitiskl na obličej. Věděl, jak moc nemá ráda své šťávy a jak moc ji to zároveň nakopává. Pomalu ji uklidnil, odvedl do sprchy a uložil ke spánku.

Sám si sedl ke klávesnici, chvilku zvažoval, zda má psát nebo ne. Nakonec se rozhodl, že pár myšlenek zhmotní do psané formy.

Přišel za ní, když se česala. Aniž by něco řekl, chytil do rukou její prsa. „Nech mě, potřebuju se učesat,“ odporovala. „Potřebuješ leda tak být zticha a dát mi kozy,“ zavrčel. Bez ptaní odstrčil její ruce a silně jí stiskl bradavky. Vykřikla a on povolil sevření. Jen na pár vteřin, pak jí je zase stiskl. Pokus o obranu zmařil, uhodil jí přes zadek a když se snažila dále odmlouvat, ohnul jí přes koleno, namočil si dlaň a začal ji vyplácet.

„Přestaň, nech toho, to fakt bolí,“ bránila se a kroutila se. „Já vím, dobře ti tak, nemáš odmlouvat. A teď jdeš se mnou,“ zavelel. Nechtěla, ale na nic se neptal, chytil ji za vlasy a silou ji táhl do ložnice. Vzpouzela, ale on se smál a ponoukal ji, aby se bránila víc. „To mně právě baví, když se čubka vzteká,“ smál se jí do obličeje.

V ložnici ji hodil na postel a rychle jí omotal ruce řetězem. Smál se, vysmíval se jí a zatím připevnil řetězy k posteli. Vzal si svorky a připnul jí je na bradavky. Donutil ji, aby mírně pokrčila nohy a kolem palců u nohou uvázal provázky. Druhý konec přivázal ke svorkám. „A teď si ty nohy zkus narovnat. Budou hezky od sebe,“ šeptal jí do ucha a nasliněným prstem zlobil její bradavky.

Vzal si vibrační vajíčko a zasunul jí ho do kundy. Ovladačem zvolil vhodný program a díval se na její reakce. Bylo zábavné sledovat, jak se kroutí, ale nemůže natáhnout nohy a ulevit si. Oznámil, že když hezky poprosí, zbaví jí svorek. Když zavrtěla hlavou, naklonil se k ní, sevřel jí pusu a upozornil, že potom se neudělá. Dlouho to nevydržela a spíše, než vyslovila, vyštěkla prosbu. Zatáhl za provázky a strhl jí svorky z bradavek. Vykřikla bolestí a vajíčko, následované prudkým výstřikem, opustilo její kundu.

Chtěla dál protestovat, ale on si vzal roubík a začal jí ho nasazovat. „Nemám náladu poslouchat tě,“ řekl a utáhl řemínky roubíku. Prsty si hrál v jejím rozkroku a s uspokojením konstatoval, že kunda je zase krásně mokrá. Odvázal řetězy a chtěl, aby se postavila. Váhavě se zvedla a on se postavil za ní a škrábal jí nehty po zadku. „Klekni si na postel. Hned,“ nařídil. Zaváhala, proto ji vzal za vlasy a donutil, aby se předklonila. Vrazil jí do mokré kundy ptáka a začal ji tvrdě šukat. Přitom ji bil po zadku a vysvětlil jí, že není zvědavý na její váhání. „Čubka má dělat co se jí řekne! Je to úplně jednoduché,“ křikl jí do ucha.

Sáhl za sebe a vzal si roli folie. Utrhl asi metrový kus a strčil jí ho před obličej. Volné konce chytil jako uzdu a přitáhl jí folii na obličej. Začala kopat nohama a on povolil. Takto dušení opakoval, dokud se mu její kunda nesevřela kolem ocasu a nevytryskl z ní další výstřik.

Zahodil folii a jí od sebe odstrčil. Zhroutila se na postel a hned dostala na zadek. Povolení lehnout si nedostala. Donutil ji, aby si lehla na záda hlavou k němu. „Takže ty klidně stříkáš a já ne? To hned napravíme,“ smál se a uvolnil ji roubík. Nemohlo mu uniknout, že vydatně slintala a spokojeně se pousmál.

Chytil ji za hlavu a zasunul ji ptáka do pusy. Cítil se, jako by ho polila živá voda. Věděl, že ona jeho ptáka v krku miluje a nepřekvapilo ho, že začala sát. Šukal jí krk a prsty tiskl její prsa a bradavky. Když se pokusila pohnout, uhodil ji přes vnitřní stranu stehen. Vzal si jezdecký bičík, který byl opřený o noční stolek, a aniž ji přestal šukat, bil ji přes vnitřní stranu stehen.

Znal tyhle své stavy, tehdy jako kdyby ho něco posedlo. Energie, která ho hnala dopředu ho fascinovala a někdy trochu děsila. Po pár úderech přes stehna konstatoval, že je má celá červená a soustředil se sám na sebe a teplo jejích úst. V momentě, kdy věděl, že se už nedokáže ovládat, uhodil ji několikrát bičíkem přes kundu a vystříkli vlastně společně.

Klekl si za ní a ptal se, zda má dost. Zavrtění hlavou ho nepřekvapilo. Dal jí do ruky dildo a nechal ji, aby si ho zasunula do kundy. „No nedívej se na mně tak. Jak tě mohlo napadnout, že bych to dělal já? Chceš? Tak dělej,“ smál se.

Díval se, jak si začíná sama šukat kundu dildem a znovu si vzal kus fólie. Byl nakloněný těsně k jejímu obličeji a sledoval výraz v jejích pomněnkových očích. Položil jí folii volně na obličej a dál se na ni jen díval. Potom jí folii pevně přitiskl kolem úst a nosu. Otvírala ústa a když se pokusila nadechnout, folie se jí přisála na otevřenou pusu. Uvolnil stisk a dovolil jí jeden nádech. Hrál si s jejím dechem a do ucha jí šeptal: „Dýchání se přeceňuje, budeš dýchat jen když budu chtít. Hezky pomalu, pořádně, abys měla zásobu,“ zašeptal a uvolnil stisk.

Nevěděl, jak dlouho si s ní hrál, ale všiml si, že ruka s dildem už se nepohybuje. Křikl na ní, co to má znamenat a ona odpověděla, že už tam prostě nic není. Beze slova ji hladil po vlasech a po tváři. Sledoval, jak zhluboka dýchá a přemýšlel, zda je opravdu úplně hotová nebo ne. Rozhodl se to zkusit. Nečekaně ji utáhl folii kolem pusy a prsty přejel po čárce její kundičky. Vyrazil ještě jeden výstřik a on zároveň povolil folii a povolil jí nádech.

Celá se chvěla a beze slov a bez hnutí ležela na zádech. Po pár minutách, kdy ji jemně hladil po vlasech prohlásila, že musí do sprchy. Pomohl ji na nohy a jelikož měla vratké nohy, doprovodil ji do sprchy. Mezitím uvařil oběma kafe a uklízel v ložnici.

Když vyšla, zahalená do županu z koupelny, sedla si k němu a mlčela. „Ty si to měl připravený. Bič, řetězy, podložky, folii. Vše na dosah,“ spekulovala. „Měl. Neuměl jsem ti uceleně říct, jaké mám někdy představy, takže jsem se rozhodl, že ti to ukážu. A počítal jsem s tím, že když řekneš dost, okamžitě končím,“ přisvědčil. Všiml si, že něco říká, ale neslyšel ji. Proto se k ní naklonil a mírně ztuhl. „Neřekla bych dost, byla to vlastně celkem romantika,“ slyšel z jejích rtů.