Po dlouhé době vyrazili na víkend. Pronajali si chalupu uprostřed ničeho a těšili se, že si odpočinou, podívají se na pár zajímavých míst v okolí a vůbec budou jen relaxovat.

Plány jsou plány, ale jakmile se ubytovali, obejmul ji zezadu a prohlásil, že ji prostě a jednoduše potřebuje ošukat. Teď hned a tady. Dodal, že tedy neví, kde, jelikož společná postel na chalupě nebyla a samostatné postele nevypadaly, že udrží dvě dospělá těla.

Rozhodli se, že to zkusí všude. Netušili, kolik s tím bude spojené zábavy. Líbilo se mu, že je o hlavu menší než on, rád se na ni díval shora a občas ji provokoval, když jí říkal, že je prcek. Držel ji pevně za prsa a tiskl se k jejímu dokonale kulatému zadku. Potřeboval ji cítit, potřeboval do ní proniknout a toužil po tom ji uhodit přes zadek a zatáhnout za vlasy.

Navrhla schodiště, ale ukázalo se, že to vypadá dobře maximálně v hloupých porno filmech. Schody byly tvrdé a ona byla buď moc vysoko nebo nízko. „Já tě chci šukat, ne dělat artistu,“ začal se smát. Obratem navrhla židličku. Ale ouha, byla sice pohodlná na sezení, ale po pár přírazech se zdálo, že by to skončilo úrazem a rozbitou židlí. Hned dostala na zadek za hloupé nápady a jejich zraky spočinuli na stole.

„Stůl vypadá pevný, co ty na to,“ zeptala se. A nejen, že vypadl. Stůl byl pevný, z krásného masivního dřeva. Ale jak se ukázalo, byl naprosto nevyhovující s ohledem na partnerský sex. Položil ji na záda, roztáhl jí nohy a musel se postavit na špičky. Co si budeme, souložit či spíše soustát v pozici baletky z Labutího jezera, není ta správná zábava.

Pokochal se pohledem na její doširoka roztaženou, mokrou kundu a konstatoval, že takhle by to teda fakt nešlo. „Nemáme pilku? Že bychom to o kousek zkrátili? Nebo ti nějak natáhli nohy? Nemáme viď?“ zeptala se drze s nevinným úsměvem. Odtušil, že pilku nemají a nezdálo se mu vhodné zkracovat cizí stůl.

Chytil ji za vlasy a vedl ji k posteli. Přišel čas na klasiku. Nechal ji, aby si klekla a důtkami, které měl s sebou, jí začal malovat půlky na červeno. Když se snažila protestovat a ptala se, za co, odpověděl, že to je za hloupé nápady s pilkou. Po chvilce důtky odhodil a nabodl si ji na ptáka. Začala vzdychat a přirážet proti němu. Překvapilo ho, jak je hlasitá, takovou ji z domova neznal. A její hlas ho provokoval k dalšímu a dalšímu noření ptáka do její kundy. Vždy ho fascinovalo, jak je mokrá a úzká.

Po chvilce už nemohl vydržet a posadil ji na postel proti sobě, nedbal na její protesty a vrazil jí ptáka do krku. Věděl, že nesnáší chuť své šťávy, ale chtěl ji trochu pozlobit. Netrvalo to dlouho a začal jí plnit krk semenem. Klekl si k ní a při polibku jí dobrou polovinu své dávky ukradl. „Chvilku jsem si nebyl jistý, jestli se ti to líbí, křičela si, jako kdyby to bolelo,“ mluvil k ní, zatímco jí hladil po vlasech. „Víš, jak je super, že si můžu zařvat? Doma nemůžu, slyšel by nás celý barák a okolí. Tam se vždycky ovládám nebo křičím do polštáře. Jen jsem to tady nechtěla namočit, a já bych potřebovala stříkat,“ svěřila se.

Odpověděl, že stříkat za chvilku bude, a hodil na postel igelit a absorpční podložku. Z tašky vytáhl „tu věc“ a do ještě mokré kundy jí vrazil dildo. Zavřel „tu věc“ a do rukou si vzal igelitový pytlík. Nasadil jí ho na hlavu a pomalu a beze spěchu jej začal utahovat.

Miloval, když jí bral kyslík, a ona to milovala úplně stejně. Byla první žena, u které nezaznamenal ani na vteřinu záblesk strachu v očích. Obvykle se i „silné“ povahy vyděsí. Ona ne. Ona si to jen užívala. Nebylo kam spěchat, šel na ni zvolna a rukou kontroloval, zda dildo drží na svém místě. V rozkroku měla horko a mokro. Věděl však, že s dildem uvnitř nevystříkne. Přitiskl jí dlaň na ústa a sledoval, jak rudne v obličeji. Včas povolil a celé to mnohokrát opakoval.

Viděl, že mu chce něco říct. „Potřebuju stříkat,“ vzdychala zrudlá v obličeji. „Nasrat, nezasloužíš si,“ odpověděl a než stačila protestovat, plivl jí do obličeje. Neudělal by to, kdyby na sobě neměla pytlík. Věděl, že účinek to má stejný, jako by jí plivl na tvář. Vykřikla a on cítil, že vytlačila dildo.

Vzal tu černou silikonovou věc do ruky a začal ji rychle šukat. Vzpomněl si, že jí slíbil ukázat, jak rychle ji vlastně šuká. Vzal si telefon a začal natáčet. Trefil se přesně do jejího orgasmu, který provázel silný výstřik a hlasitý výkřik. Natočil ještě pár dalších vrcholů a odložil telefon. Dostal se do stavu, kdy potřeboval orgasmus. Potřeboval každý její orgasmus. Všechny, které měla. Nepřestal ji šukat dildem, dokud mu neodstrčila ruku s tím, že už tam není ani kapka.

Když bylo po všem a oba za sebou měli sprchu, seděli před chalupou a pili kafe. Smáli se pokusům o šukání a shodli se, že chalupa pro tento účel není vybavena. Jenže on ji chtěl ojet, do konce, chtěl s ní splynout a stříkat do ní. Miloval to. Nešukali často, měli zajímavější způsoby, jak se uspokojit. Ale někdy to přišlo. Rozhodli se, že to druhý den udělají jinak. Hodí si na zem matraci a zem je unese oba bez problému