Narazil na ni náhodou, odepsala mu na jeho text a začali se bavit o BDSM. Líbilo se mu, že je chytrá a má vcelku jasno v tom, co chce zkusit. Hlavně byla stoprocentní spratek.

Domluvili se, že se společně podívají do dobře vybaveného studia a on ji podrobí všelikému trápení. Podle dostupných informací věděli, že studio disponuje téměř dokonalou výbavou. Vzali si s sebou pár základních věcí, ona hlavně svou oblíbenou hlavici a vibrátor. On balení rukavic.

Když jim majitel předal prostory, odešla si dát sprchu a on si před domem zapálil. V hlavě si pomalu spřádal hrubý plán jak na ni. Usadil se v křesle a čekal až bude hotová v koupelně.

Když přišla, kývnutím ruky ji k sobě zavolal, klekla si před něj a on jí nasadil obojek. „Jedna věc je důležitá. Když budeš chtít abych ubral nebo přidal, řekni si. Stopka je domluvená. Když nebudeš moci mluvit, klepej místo stopky dlaní ruky. A jdeme se bavit,“ zvedl se z křesla.
Chtěla se zvednout také, ale zarazil ji a chytil ji za obojek. Pochopila a zůstala na čtyřech.

Nechal ji, aby se položila na břicho na lavici a zatím si nasadil rukavice. Líbilo se mu její štíhlé, mladé tělo. Měla vpravdě dokonalý zadek a pokožku posetou znamínky. Měl to rád, jakákoli neobvyklost a struktura kůže se mu líbila. Připoutal ji ruce a nohy k lavici a po těle ji začal škrábat drápky. Nerez zanechával na jejím těle pěkné červené šrámy a on se snažil, aby nevynechal ani kousek nahé kůže. Postupně drápky vyměnil za různé modifikace kolečka doktora Wartenberga.

Naznal, že je čas na změnu a její pěkný zadek zaslouží špetku bolesti. Chtěl po ní, aby řekla číslo. Když poněkud drze řekla deset, zasmál a jakmile se opravila na třicet, byl spokojený. „Budeš počítat, hezky nahlas. Když se spleteš, začínáme od první,“ řekl jí a vzal si do ruky rákosku. Počítala celkem plynule a on ji nebil nijak silně. Věděl, že bolest pro ni není hlavní. Překvapilo ho, že chybu udělala u patnácté rány.

„Já to plánovala až na 29,“ usmála se spratkovsky. Odložil ratanovou rákosku a do ruky vzal rákosku potaženou plastem. Ta měla o něco bolestivější dopad. Neměla být drzá, říkal si a zároveň byl rád, že byla. Prdel se jí začala uspokojivě barvit do červena a jakmile došli ke třiceti, vzal si znovu ostnaté kolečko a několikrát přes ni přejel.

Byl čas posunout se o kousek dál. Položil vedle ní anální hák a začal si chystat další propriety. Na hák navlékl kondom a potřel to vrstvou gelu. Před hákem ji jemně zasunul do zadku nagelované prsty a ujistil se, že je vše OK. Zasunul hák, kam patřil a uvázal na něj provaz. Ten provlékl očkem obojku, a to celé upevnil k lavici. Zůstala v nepohodlné poloze a on je znovu dráždil na těle. Byl na ni hezký pohled a po chvilce si všiml, že se jí pohybují rty. Otázal se tedy, co se děje. „Já se tak trochu dusím,“ řekla mu, zrudlá v obličeji. Klekl si vedle ní, podíval se jí zpříma do očí a chvilku mlčel. „Já vím,“ řekl po chvilce.

Odvázal provaz a vyjmul hák z jejího zadku. „Potřebovala bych cítit něco v kundě,“ slyšel ji. Vyměnil si rukavice a bez ptaní jí vrazil prst du kundy. Byla vlhká a hezky voněla. „Zdá se, že jo. A dokonce něco dostaneš,“ usmál se.
Sundal jí pouta a nechal ji, aby se postavila na kolo. Připoutal ji pevně ke kolu a jakmile doladili utažení všech řemenů, začal kolem otáčet. Když byla hlavou dolů, nasadil jí na prsa svorky a přidal závaží. Vzal si vibrátor a zasunul jí ho do kundy. Nechal ho zasunutý a přitiskl jej více na klitoris. Líbilo se mu sledovat, jak reaguje a rozhodl se, že jí ještě trochu přidá.

Vzal si jezdecký bičík a začal ji bít přes stehna. Po několika ranách si všiml, že na něj mluví. „Můžeš klidně přidat,“ slyšel z jejích úst a rád ji tak hezké přání splnil. Všiml si, že jí rudne hlava a začal ji v kole otáčet hlavou vzhůru. Říkala mu, že se cítí jako sjetá, což bylo zcela v pořádku a on jí do kundy znovu vrazil vibrátor. Na nos ji nasadil skřipec a dlaní jí zacpal ústa. Překvapilo ho, že po čase, po kterém už většina subinek vyváděla, byla pořád v klidu. „Možná jsem ti měla říct, že jsem flétnistka,“ provokovala drze a vyzvala ho, aby se nebál přitvrdit. Rád její přání splnil.

Po nějaké době si řekli, že je čas na malou přestávku. Dali si společně cigaretu a shodli se na tom, že přišel čas na zlatý hřeb večera. Sundal jí obojek a nechal ji, aby si našla polohu na lavici, před kterou stál šukací stroj. Na dildo natáhl kondom a nastavil stroj. Subce nasadil na hlavu kuklu, gas masku a na ni chobot připojený do vodního filtru. Měl rád zvuk bublin, které dávaly jasně najevo, že sub dýchá a je v pohodě. Domluvili si signál pro přidání gelu a on spustil stroj.

Sub začala vzdychal a on se začal bavit. Na prsa dostala přísavky, které utáhl na maximum. Později přidal na břicho elektrody a do ruky si vzal magic wand. Pohled na sub, kterou ojížděl stroj byl uspokojující. Vydržela dlouho, opravdu dlouho. Sundal jí masku a ona mu řekla, že od orgasmu je jen malinký kousek. Ale už dlouho dobu, a ještě od něj chce být kousek. V duchu byl uspokojený, měl rád, když se sub uměla ovládat a věděla, že orgasmus je především v hlavě. Její hlava ho bavila stejně jako její tělo a její drobná, úzká a vlhká kunda.

Sundal jí přísavky a začal bradavky dráždit prsty v rukavicích. Když sklonila hlavu k tělu, nebránil jí, ale naopak ji podepřel a dopřál jí úlevu. Její vzdychání byla rajská hudba pro jeho uši a on čas od času odsunul hlavici a sledoval, jak si sama hraje s klitorisem. Bavilo ho to. Viděl že ji taky. Orgasmus, který přišel byl třešničkou na dortu jejího „trápení“.

Když se sbalili k odjezdu, prohlíželi si ještě další vybavení studia. Zaujalo je gynekologické křeslo a z něj vypadlo několik možných scénářů hry. V hlavní roli zrcadla, pouta, řetězy a když vymyslí, jak s ním pohnout, tak určitě i šukací stroj. Zeptal se jí, jaké to bylo. „Chci tam znova,“ odpověděla. Odpověď to byla stručná, ale vyčerpávající.