S mou drahou sub poměrně často a rádi nakupujeme různé hračky. Vyzkoušeli jsme řadu shopů, ale narazili jsme na jeden, který nám vyrazil dech a překvapil nás svou otevřeností.

Na web www.extasica.com nás zavedlo vyhledávání na google, drahá chtěla nový podtlakový nástroj a já nějakou fajn plácačku. A při procházení nabídky shopu mi spadla brada na stůl. Hned několikrát. Není zvykem, že bych byl něčím překvapený, ale stalo se. Web není jen plný zboží, ale také recenzí a erotických povídek.

Obchod má nově založené sociální sítě. Můžete ho sledovat na X, dříve známém ja Twitter a na Instagramu

Web www.extasica.com má až neuvěřitelně nízké ceny. Rozhodli jsme se, že si zboží vyzvedneme osobně. Návštěva prodejny potvrdila můj dojem z webové prezentace. Obsluhoval nás majitel obchodu a bylo hned jasné, že dobře ví, co prodává.

V útulné prodejně má návštěvník možnost si veškeré vystavené zboží osahat. Má to podmínku, musíte si umýt ruce. Což je velké pozitivum, dosud jsem to v jiné prodejně nezažil. Majitel své zboží dokonale zná a sám mnohé ze svých hraček osobně testuje. A tak jako na webu, i osobně vám o každém produktu řekne všechny jeho klady, ale i zápory. A brzy jsem pochopil, proč je zboží za mimořádně přijatelné ceny, doslova pro každého. (jak je možné nabízet zboží, za tak příznivé ceny)

Extasica totiž neutrácí za marketing, ale investuje do vývoje vlastních produktů. Spousta různých dild, od běžných přes dračí nebo fantasy je vyrobena na míru. Tvrdost je pečlivě změřena a materiál odpovídá tvrdosti lidského svalu. Držet takové hračky v ruce je doslova a do písmene příjemným zážitkem. Až člověka hned napadá, co vše s danou hračkou dá udělat.

Každý už možná někde na internetu potkal shopy, které kolem sebe doslova rozhazují hračky, dávají je různým influencerům, a to vše s sebou nese nemalé náklady. A ty náklady někdo musí zaplatit. Kdo? No přece zákazník, pochopitelně, že shop si to nevezme ze své marže. Extasica místo toho investuje do vývoje.

Shop je velmi upřímný, pokud má produkt nějakou záludnost, zákazník se to dozví. Pokud produkt neprojde náročným testem, skončí v takzvaném sexuálním muzeu a je zařazen mezi hračky a pomůcky nekvalitní, nebezpečné, předražené sexuální hračky nebo zajímavé sexuální hračky s jinou lepší alternativou.

Extasica má ještě jednu unikátní vlastnost. Nesbírá žádnou digitální stopu a data o zákaznících maže. Což mimo jiné znamená, že vám nebudou chodit žádné hloupé reklamní maily. Beztak je téměř nikdo nečte. Ale jejich výroba nebývá levná a někdo je musí zaplatit. Ano, myslíte si to správně. Zaplatí je zákazník.

Co jsme nakoupili? Původně to měl být jen podtlakový stimulátor, ale odcházeli jsme s plnou taškou věcí. Koupili jsme si krásnou koženou plácačku, která se ukázala jako velmi dobře použitelná. Plácačce udělala společnost dvě dilda. A sice nádherně měkké dildo Dreamsex Bump plug a Pretty Love Malé dildo páteř (odkaz). Protože jsme milovníci análních hrátek, odnesli jsme si domů také Mrimin Soft Small Anal Plug.

Na snímku můžete vidět, že produktům to spolu velmi slušelo. O každém z nich napíšeme krátkou recenzi. Každý z nich můžeme doporučit, už jen jejich ceny jsou doslova neuvěřitelné.

Zakoupené hračky

Zakoupené hračky

Extasica uspokojí i milovníky bdsm, v sortimentu najdete různá bacátka, biče, důtky, nespočet masek a kukel. Máte rádi bondáž? Kupte si pouta nebo provazy. Výběr je opravdu široký.

Z návštěvy pražské kamenné prodejny jsem se vrátil nadšený a každému z vás mohu obchod upřímně doporučit. Extasica je obchod, kde zákazník není jen číslo. Není jen položkou v grafu růstu, ale je prioritou.