Na důkladné otestování jsme spolu s mou drahou sub dostali od známého dva produkty.

Koženou plácačku a věc, kterou Wolf pojmenoval Ďáblovy hrábě. Plácačku najdete na e-shopu hrábě zatím nikde. Jednalo se o funkční prototyp, který bude dále vyvíjen.

Plácačka je vyrobena ze dvou vrstev prošité kůže a je silná mezi sedmi a osmi milimetry. Parádně padne do ruky a dá se předpokládat, že vydrží víc než zadek, na který bude dopadat. Zajímavým detailem jsou kruhové otvory, díky kterým nemá plácačka tak velký odpor vzduchu a impact je přesnější. Díky promyšlenému prošití není potřeba se bát, že by se plácačka zničila.

Vpravo hrábě vlevo plácačka

Vpravo hrábě vlevo plácačka

Hrábě jsou vyrobeny ze stejného materiálu, tedy ze dvou vrstev kůže a ač by se to mohlo zdát, není to primárně bacátko. Nejlépe na těle působí, když se s nimi opravdu hrabe po kůži. V případě, že je sub partner senzitivní, dá se pomocí hrabání po pokožce dosáhnout božích výsledků. Pochopitelně, že nejlépe to funguje na kůži, na kterou předtím dopadala plácačka.

Plácačka sama je příjemná do ruky a není potřeba ani velké energie. Dá se báječně hrát s dávkováním síly úderu. Projeví se dokonale její přirozená pružnost. Použitelná je na všechny části těla. Na zadek a stehna dopadá s mlaskavým zvukem a po pár minutách se sub kroutila bolestí a slastí zároveň.

Velmi dobře je použitelná na vnitřní stranu stehen. Není sebemenší důvod nepotěšit také subčina prsa. Soudě podle toho, že sub při bití přes prsa dosáhla hezkého, mokrého orgasmu, je efekt plácačky dokonalý.

Vyrobit tak pěkné modřiny nedá moc práce

Vyrobit tak pěkné modřiny nedá moc práce

Pro použití plácačky platí obecná pravidla pro spankování. Vyhněte se ledvinám, vyhněte se kostem a všichni budou spokojení. To, že se po chvilce na zadní straně stehen objevila krvavá modřina bylo příjemné překvapení.

Možná vás napadne, že utrácet za plácačku je zbytečné, na internetu jsou přece levnější z umělé kůže. Ano, to opravdu jsou. Máme doma tři. Ale to, jak je dobrá ta kožená nejlépe vystihuje zklamání sub z toho, že ji po skončení testu musíme vracet. Mimochodem naše plácačky z umělé kůže jsme od konce testu nepoužili. Ono není proč. Nechci používat horší věci.

Pokud chcete dopřát sobě radost z plácačky, která hodně vydrží a svému sub protějšku radost z nástroje, který je velmi efektní a působí příjemnou bolest, tuto plácačku potřebujete. Prostě potřebujete.

Jakmile budou hrábě dotaženy do finální polohy, budete potřebovat i je. Nepotkal jsem za svou kariéru sadisty nástroj, který by byl tak dokonale štiplavě příjemný.

Pokud chodíte se svým sub protějškem na vycházky, mám pro vás tip na dokonalý nástroj. Spankovací náramek. Slušivý doplněk na ruku, který se dá ve správnou chvíly odepnout a bacátko je na světě. Nemáte zač:)

A protože každý má u sebe klíče, může i svůj svazek klíčů potěšit miniaturou plácačky.