Známe to všichni, někdy není vlhkosti dost od přírody a hrát si a zlobit chceme. To vcelku pohodlně řeší lubrikační gely. Ovšem není gel jako gel.

Gelů jsem vyzkoušel skutečně mnoho. Na všech bázích a ve všech cenových relacích. Bez ohledu na výrobce, značku a cenu měli gely pár věcí společných. Nepříjemný zápach, pálení ve vagině nebo análu, špatnou manipulaci a obvykle to moc dlouho neklouzalo a bylo potřeba přidávat.

Do oka mi padla nádobka Cobeco Male Lubricant Powder 225 g. Za vskutku příjemnou cenu slibuje výrobce až 25 litrů gelu, který se dá použít nejen jako lubrikant, ale také jako Nuru gel. S tím, že má prakticky neomezenou životnost.

Cobeco Male Lubricant Powder

Cobeco Male Lubricant Powder

OK řekl jsem si a koupil si jednu nádobku. V balení je bílý prášek a já jsem začal míchat. Netušil jsem, kolik legrace to přinese. Vzal jsem svůj oblíbený šálek na espresso a napil vodou. Vhodil jsem do šálku kávovou lžičku prášku a začal míchat.
Dejte prosím pozor na jednu věc. Prášek nesmíte v žádném případě sníst. Ve střevě by nabobtnal, a to by mohlo být i smrtelně nebezpečné. Dejte pozor hlavně na malé děti. Ale to platí o jakékoli věci a ti z nás, kteří jsou rodiči to znají.

Jenže vzniklý gel byl neuvěřitelně hustý a já si řekl, že to chce zředit. Skončil jsem u míchání ve velkém šálku na čaj. Vznikl průsvitný gel, který krásně klouzal mezi prsty a nesmrděl. Nijak a ničím. Konzistence gelu byla stejná jako u běžně dostupných hotových gelů na vodní bázi.

„Z kuchyně jsem slyšela, jak se směje a vykřikuje hrnečku dost! Hrnečku dost! Když jsem ho šla zkontrolovat, stál u linky s výrazem šíleného chemika a míchal,“ popsala míchání má drahá a daleko lepší polovička.

Rozhodli jsme se, že gel vyzkoušíme spolu s novou hračkou. Tou je naprosto dokonalé, měkké a příjemné dildo. Jen na náš vkus je trošku větší a chtěli jsme mít jistotu, že naše hrátky budou příjemné.

dildo

Velmi příjemné dildo

Gelu není potřeba mít hodně, ale vlastně nemusíte šetřit. Dvě decky gelu z jedné kávové lžičky jsou úplně dostačujících množství na pár týdnů hraní. Po nanesení gelu kolem poševního vchodu a na hračku mně příjemně překvapilo, jak snadno hračka vklouzla dovnitř a jak volně se v kundičče mé milované pohybuje.

Pálení se nedostavilo. Ono také není proč by měl gel pálit. V hotových gelech jsou přísady proti plísním a bakteriím a ty mají pravděpodobně pálení na svědomí. Tady nic takového není.

Gel jsme vyzkoušeli také análně, a i do zadních vrátek drahé a následně také do mých velmi příjemně usnadnil vniknutí prstů a hračky. Nemusím snad dodávat, že je vhodné použít rukavice. Nikdo nechce zavléct bakterie z análu do pochvy. Na to prosím dávejte velký pozor.

Jaký je závěr? Gel můžu maximálně doporučit. Má naprosto dokonalý poměr cena a výkon. Pro anální hrátky ale doporučuji spíše gely na olejové bázi. Přece jenom, zadní vrátka jsou velmi citlivá. A úplně dokonalé je, použít napřed jelení lůj. Ten ochrání sliznici a zlepší hojení případných trhlinek. Jaký je vhodný gel pro anál? Například Elbow Grease Original Cream. Velmi dobře poslouží i tento gel, který ovšem také není kompatibilní s latexem. Jako většina lubrikantů na olejové bázi.

U něj ovšem dávejte velký pozor na materiál kondomů. Elbow Grease Original Cream není kompatibilní s latexem. Pokud použijete kondom z latexu, doporučuji používat Cobeco Male Lubricant Powder a raději čas od času přimazat.

Tak co, už máte Cobeco Male Lubricant Powder objednaný?