Vydal se do lesa, chtěl si odpočinout a chtěl zkontrolovat svou tajnou jeskyni. Používal ji, když potřeboval potrápit nějakou děvečku ze statku. Cestou si říkal, že už sem dlouho žádnou nevzal a provazy, řetězy a biče zbytečně zahálejí.

Povídka je čistá fikce, při všech hrátkách dbejte na zásady SSC.

Zarazilo ho, že před vchodem byla shrnutá plachta, kterou maskoval vstup do podzemí. Nad vstupem se skvěl do kamene vytesaný nápis: Vstoupíš-li dovnitř, stáváš se mým majetkem a nemáš právo říct ne. Vztekle se rozběhl dovnitř a byl rozhodnutý, že vetřelce vypráská. U vchodu se zarazil a překvapeně se díval na ženské tělo na podlaze. V hlavě mu bleskla myšlenka a poté, co se přesvědčil, že nezvaná návštěvnice žije, svázal jí ruce a nohy.

Přemýšlel, co s ní provede, líbila se mu, měla hezky tvarovanou postavu a krásné dlouhé vlasy. Vzal si do ruky bič a několikrát hlasitě práskl. S trhnutím se probrala a s vyděšeným výrazem se na něj dívala. „Chtěla jsem tu jen přespat, v noci jsem zabloudila,“ vysvětlovala. „Vidělas nápis nad vchodem,“ zeptal se jí. Odpověděla, že viděla, ale nevěřila mu. „Mělas mu věřit. V okolí je dost míst, kdes mohla složit hlavu. Seník, krmelec, jiné jeskyně. Vybrala sis sama a dobrovolně,“ řekl jí a díval se jí upřeně do očí.

Zvedl ji na nohy, ale ani ho nenapadlo, aby ji rozvázal. „Dostala ses do mé herny, takže si s tebou pohraju. Pak můžeš jít. Možná, když mě to bude bavit, nechám si tě,“ smál si jí do obličeje.

Rychlým pohybem z ní strhal šaty, nebylo jich moc, a její postava se mu objevila v celé kráse. Byla po cestě trochu ušmudlaná, ale to se dalo snadno vyřešit. Potom. Srazil jí na kolena a rozepnul si kalhoty. „Budeš kouřit. Opovaž se mě kousnout, vrazím ti facku,“ vrčel na ní.

Nechtěla otevřít pusu, ale zatáhl ji za vlasy a donutil ji, aby dala rty od sebe. Vrazil jí péro mezi rty a začal ji pomalu šukat pusu. Za chvilku cítil na ptáku zuby. Plesk! Na tvář jí dopadla facka. Zopakoval, že když to zase zkusí, dostane další. „Nebo tě tady svázanou nechám a jdu pryč. Lišky si s tebou celkem určitě poradí,“ řekl jí.

Znovu jí vrazil ptáka do pusy a chytil ji za hlavu, aby neměla šanci uhýbat. V puse měla horko, vlhko a on jí chtěl šukat i krk. Věděl, jak ji donutí. Stačilo na chvilku stisknout nos a ona podvědomě otevřela pusu. Měla ústa plná slin a on si všímal, že občas mu ptáka stiskne zuby. Podíval se na ní a ta malá čubka se mu smála. Vrazil ji další facku, preventivně. Zrychlil tempo a díval se jí do očí. Pochopila, o co mu jde a snažila se uhnout. Nedovolil jí to, chytil ji pevně za vlasy a začal jí stříkat do krku. Zdálo se, že se bude dusit, ale zabránil jí, aby sperma vyplivla.

Z pusy jí stékala směs slin a semene, z očí jí tekly slzy. Otřel jí pusu a sliny se semenem jí začal roztírat po prsou. Cítil mezi prsty bradavky a bavil se tím, že je stiskl a nechal je vyklouznout. Díval se jí do očí a rozhodl se, že její prsa ještě více potrápí. Chytil ji za bradavky a začal je tahat nahoru. Nepřestal, dokud se jí ústa nezkřivila bolestí. V ten moment bradavku pustil a rukou jí uhodil přes prso. Opakoval to, dokud nebyla prsa celá rudá.

Postavil ji a přivázal za ruce ke kruhu ve stěně jeskyně. Vzal si do ruky bič a začal ji bít přes zadek. Kroutila se a uhýbala. Upozornil jí, že on nepřestane a je mu jedno, kam se trefí. Líbil se mu zvuk biče a líbila se mu každá rudá stopa na její kůži. Nevnímal její ne a nevnímal ani bolestné syčení. Rána občas dopadla na záda, ale dával si pozor, aby se vyhnul ledvinám. Chtěl si s ní užít, ne ji zabít.

Za pár minut klesla v kolenou a on ji bil bez přestání dál. Všiml si, že mezi nohama se jí objevila louže. Bylo to jasné, jeho hračka se počůrala bolestí. Odhodil bič, postavil se za ní a začal jí močit na zadek. „Už si stejně pochcaná, trochu navíc neuškodí,“ smál se. Překvapeně si všiml, že z její kundy vytryskl další proud. To nečekal, ale tohle překvapení se mu líbilo.

Přestal močit a otočil ji tváří k sobě. Postavil se před ní a začal jí močit přímo na kundu. Znovu vystříkla a on se pobaveně smál. Protestovala, že je špinavá. Odpověděl, že to se dá snadno napravit. Vzal si kbelík a ze žlabu na ní začal lít vodu.

Odvázal ji od kruhu a chytil ji za vlasy. Vzpouzela se, ale pár facek rychle překonalo její odpor. Táhl ji dozadu do jeskyně, kde měl dřevěnou kozu. Zručně ji na ní položil a začal jí k němu přivazovat. Neodolal a plácl ji rukou několikrát přes zadek. Do kundy jí vrazil prst a uspokojilo ho, jak je mokrá. Usmál se a vrazil jí prst do pusy. „Jen ochutnej, nezajímá mě, že nechceš. Pořádně si prst nasliň, jinak nebude klouzat,“ vysmíval se jí.

Ohnul se a plivnul jí mezi půlky. Do zadku strčil prst a začal jí prstem šukat anál. Jenže to nestačilo, chtěl více. Vrazil ji ptáka do kundy a začal jí šukat. Prst ze zadku ale nevyndal. Když získal dojem, že její zadní dírka je dost volná, znovu na ní plivl a vrazil jí ptáka do análu. Líbilo se mu, jak je těsná, a ještě několikrát ji plivl přímo do konečníku.

Chytil ji za vlasy a přitáhl si hlavu k sobě. Škrábal jí po zádech a občas jí prsty sevřel krk. Všiml si, že znovu stříká z kundy a začalo se mu to více a více líbit. Ke svému překvapení si všiml, že jí celkem výrazně mizí stopy po výprasku. Usmál se, přestal jí šukat a vzal si rákosku.

Donutil ji, aby počítala a vysázel jí sto poctivých ran na zadek. Objevilo se pár kapek krve. To mu ke spokojenosti stačilo a vrátil se k rozdělanému šuku. Znovu jí plivnul na zadek a za pár minut jí stříkal do análu.

Její odpor ochabl, stála přivázaná u kozy, pochcaná, ošukaná, zbitá, z kundy jí kapala její šťáva a ze zadku jeho semeno a sliny. Chytil ji za vlasy, přitáhl hlavu k sobě a usmál se. „Líbilo se mi to, asi si tě nechám na hraní,“ prohlásil a pohladil ji po tváři.