Každý z ujetých, střelených, úchylných nebo obecně BDSM pozitivních lidí to zná. Snad každý si někdy povzdechl, podobně jako má milovaná sub, „kdybych tak měla hernu…“.

Mnoho lidí má ve větším bytě nebo domě prostor a ten si vybaví podle sebe. Pár takových mučíren jsem viděl a bylo to obvykle opravdu fajn.

Někteří si pronajímají studia, ale to není upřímně řečeno, nic pro mě. Představa, že na té lavici bylo přede mnou, respektive mou subinkou, více lidí je mi odporná. A nepomáhá ani to, že dobře vím, že naprostá většina komerčních prostor opravdu dbá na hygienu. Ne, opravdu nechci. Ale nikoho od pronájmů takových prostor neodrazuji.

Existují však snadno dostupné kousky nábytku, které si může za pár stovek pořídit každý a v bytě se ani všetečná návštěva nebude vyptávat: Co to je? Na co to máš? On tě manžel bije? Ty biješ manžela? Do toho totiž obvykle nikomu nic není, že😊. Dnes se zaměřím na to, co si pořídit, aby to v bytě snadno a rychle skrylo svůj úchylný účel.

Ve známém obchodním domě, který má žlutomodré barvy a který nebudu jmenovat, najdeš výrobek jménem MITTBACK. Prodávají to jako nohu ke stolu. Jenže se z něj dá udělat parádní trestní lavice. Na horní část lze dát půlválec, polstrovanou desku, nebo pro trochu větší trápení sub osoby hranol seříznutý do trojúhelníku.

K nábytku se velmi snadno přidělají očka, k nim karabinky, k nim řetízek a subinka neuteče. Ostatně když budete hledat fotky, na instagramu je takových dost. A kdyby měl někdo zájem, jednu takovou lavici už s přidělanými očky prodávám. Na ilustračním obrázku je věc v bílé barvě, ale může mít jakoukoli. Podle vkusu každého úchyla. A když na ní není přivázaná subinka, může být třeba pod stolem a nikomu nebude nápadná. Pod stolem bude hračka, nikoli subinka. Aby bylo jasno. I když…

Provádíte doma rádi spank? No, není potřeba se červenat, otázka, zda bít či nebít má jen jednu správnou odpověď. Pokud je tedy tvá subinka masochistka ofc. A taky vás po delším výprasku, kdy si subinka leží pohodlně na posteli, vy se nad ní nakláníte a konáte, bolí záda? Potom musíte mít masážní lehátko.

Ne, nemusíte se se subinkou učit masáže, i když to není od věci. Ale libovolné masážní lehátko se dá velmi snadno upravit na trestnou lavici. Lze na ní provádět snad vše, kromě šukání. Protože dvě dospělá těla to asi neunese. Nezkoušel jsem, ani nedoporučuji. Na ilustračních fotkách je vidět, jak snadno lze lehátko vytunit různými popruhy, oky a podobně. Fantazii se meze nekladou. A po hře se dá složit, uložit do obalu a nepovolaná osoba nemá ani tušení.

Jelikož lehátka se dají polohovat, může být subinka ve správné výšce a jejího laskavého pána nemusejí ani po delší exekuci bolet záda. To, že ji bude bolet zadek je věc jiná a navýsost žádoucí. Lehátko může sloužit k téměř jakékoli hře, která se provádí vleže nebo pololeže. Fantazii se meze nekladou.

A co vy, máte doma nějaký zajímavý, na první pohled nenápadný kousek?