Urethral sounding je forma BDSM, která zahrnuje zavádění tenkých (nemusejí být až tak tenké) sond do močové trubice. Tohle se dočteš, když se zeptáš strejdy Gogola.

A něco na tom je, ale není to úplně přesné. Ani můj článek nebude, popíšu jen moje zkušenosti a zkušenosti mých play partnerek.

Na úvod si řekneme, že sounding není cévkování. Obojí spočívá v zavádění předmětů do močové trubice, ale u soundingu jde pouze o stimulaci. O cévkování někdy jindy.

Kde se vzal název sounding? Existuje několik vysvětlení. Podle některých má původ u ponorek, které ve hloubkách provádějí průzkum pomocí sonaru, který vydává charakteristický zvuk. Takže jdeme na průzkum do hloubky že? Podle jiného názoru má slovo „sounding“ svůj původ v anglickém jazyce a znamená v doslovném překladu „zvukování“ nebo „zvuková zkouška“. Původně se údajně toto slovo používalo v kontextu průmyslového inženýrství nebo medicíny, kde byly sondy používány k měření hloubky nebo prozkoumávání dutin a průchodů v těle. No a dutiny svým způsobem zkoumat budeme že?

Sounding jako BDSM praktika může být prováděn za účelem sexuální stimulace nebo jako součást dominačních a submisivních aktivit. Je důležité zdůraznit, že tato praktika vyžaduje náležitou péči, odborné znalosti a vzájemný souhlas mezi partnery.

A jdeme na to prakticky. Popíšu situaci, kdy sounding provádí žena muži (může být muž muži, není to nic proti ničemu). Potřebovat budeme vhodné dilatátory (sondy). Doporučuji pro začátek silikonové a jako obvykle, napřed chodíme a až potom běháme. Velké průměry si můžeme prohlédnout a začneme u těch menších. Později, až této praktice propadneš a věř, že je návyková, si můžeš pořídit třeba tuhle super sadu.

Podcenit nesmíme přípravu a hygienu. Před provedením soundingu je důležité vyprázdnit močový měchýř a důkladně dezinfikovat ruce a veškeré nástroje. Aby nástroj klouzal, je zapotřebí lubrikant k zajištění plynulého a bezbolestného zavádění sondy.

Lubrikací je lépe nešetřit. Partner, který zavádí sondu by měl mít rukavice, ideálně sterilní a neměl by nikam pospíchat. Sonda by do močové trubice měla jít hladce a neměl by být cítit výrazný odpor. Zavádění by také nemělo bolet.

Ten, v jehož penisu si bude sonda hledat dočasný domov, může mít pocit, jako kdyby se mu chtělo močit. To je v pořádku. Pokud chceš mít při hraní jistotu, dej si pod sebe absorpční podložku.

Z vlastní zkušenosti můžu říct, že pro muže je to absolutně dokonalá stimulace. S jinými, novými, zvláštními stimuly. Delší sondy krásně dráždí prostatu a tomu pocitu se jen máloco vyrovná. Je to prostě nekonečné labůžo. Nic jiného se soundingu nevyrovná. Dámy mají močovou trubici sice kratší, ale sonda může dráždit klitoris. Jeho vnitřní, větší část. Co vy na to holky? Chcete to zkusit taky?

Až bude sonda uvnitř, může si zavádějící partner hrát s penisem. Lze ho dráždit rukou, ústy. Nedoporučuji pouze soulož. Jestli něco nechceš, tak vysvětlovat na pohotovosti, že ten 25 cm dlouhý kus silikonu máš uvnitř ptáka omylem😊. Lze také sondu zasouvat a vysouvat a v podstatě tak šukat močovou trubici. Pomalu, opatrně a dobře sledovat reakce partnera. Se zavedenou sondou ale v žádném případě nezkoušej chodit. Prosím, to fakt ne. Po konci hry je super sondy umýt a před další hrou sterilizovat varem. Prostě si místo špaget uvaříš sondu no.

Liší se názory na to, zda nechat sondu uvnitř během ejakulace. Z mého pohledu klidně ano. Pokud bude zvolen vhodný průměr, cestu ven si najde jak sperma, tak sonda. Rovněž není jednotný názor na to, zda penis má být při zavádění ztopořený nebo ne. Každému to vyhovuje jinak. Pozor bych si dal pouze na podvazování penisu. To příliš nedoporučuji, podvázat koule ale není na škodu.

Různých sond je na trhu celá řada, různých průměrů, tvarů, hladkých, vroubkovaných a podobně. Opravdu nedoporučuji, zavádět do penisu různé dráty, šroubováky a tužky. Nejeden urolog má v zásobě nepříliš veselé historky. Předpokládám, že každý z nás chce, aby jeho penis zůstal dál funkční.

Bezprostředně po soundingu se může objevit nepříjemný pocit při močení, ale obvykle po několika vymočeních přestane. Pokud by to nepřestalo, v močové trubici by se objevila krev nebo hnis, je na místě zahodit stud a navštívit urologa. A klid, oni jsou zvyklí na ledasco. Ostatně nemálo z nich také praktikuje😊 Osobně znám dva urology, jeden by sounding zakázal zákonem a druhý si v práci sterilizuje nástroje a sám si s partnerkou hraje.

Pamatovat je potřeba na to, že jakákoli BDSM praxe by měla být prováděna s ohledem na bezpečnost, vzájemný souhlas a respekt k hranicím partnerů. Doporučuji také diskutovat o svých zkušenostech, přáních a obavách a být otevřenými ve vzájemné komunikaci.