Obvykle sem píšu jen povídky, založené na realitě. Buď realitu popisují nebo v ní mají základ. Tahle se nestala a kdo ví, možná se ani nikdy nestane. Po konverzaci s jednou z vás, dámy, mi v hlavě hlodal brouček…

Ráno, když se chystal do práce, si ji zavolal a oznámil, že večer bude velmi speciální. „Připrav si obojek, vodítko, podvazky, vysoké boty. Na nic se neptej, více nepotřebuješ vědět,“ podal jí informaci. A odešel, nechal ji samotnou se svými myšlenkami.

Večer zkontroloval, co má na sobě a řekl jí, aby počkala v ložnici. Do obýváku měla vstup zakázán. Netvářila se na to, ale poslechla. On mezitím usadil v obýváku návštěvu. Tři kolegy z práce, o kterých věděl, že budou mlčet a budou se tiše dívat. Nalil každému dvojku bílého a do misky nasypal chipsy. „Omluvte mne pánové, jdu pro slíbené překvapení,“ oznámil jim a odešel.

V ložnici jí pohladil po tváři, naklonil se k ní a začal jí cosi šeptat do ucha. Nekladla odpor. Neměl tušení, jaké myšlenky jí leží v hlavě, ale věřil tomu, že se těší. „Na kolena a na čtyři. Jako hodná čubka,“ zavelel.

Vzal do ruky vodítko a nechal ji jít před sebou. Sledoval její zadek, viděl dokonale na zadní dírku a na chloupky jejího klína. Přetáhl ji vodítkem po zadku a dál ji vedl do obýváku. Na čtyřech jí to slušelo, díval se na její prsa, těžká, s citlivými bradavkami a sledoval křivky nohou v punčochách. Boty s vysokým podpatkem prodlužovaly linii jejího štíhlého lýtka.

Do místnosti vešel první. „Pánové, dovolte mi, abych vám představil čubku. Smíte se dívat, smíte ji pohladit po zadku, nesmíte se dotýkat jinde,“ instruoval a zatáhl za vodítko. Vkročila do místnosti, váhavě, ale nic jiného jí vlastně nezbylo. Překvapilo ho, jak v místnosti ztěžkla atmosféra. Napětí se dalo krájet a on se vžil do role.

„Teď půjdeš se mnou, od jednoho ke druhému a každému se hezky ukážeš. Když budeš hodná, dostaneš napít,“ mluvil na ni. Zavedl ji postupně ke každému hostu a pobaveně sledoval, jak se jim třesou ruce. Tohle nečekali a on si byl jist, že se jim podívaná na poslušnou subinku líbí.

První se osmělil Michal a plácl čubičku po zadku. „Má pěknou prdelku,“ zhodnotil. „Nevíš, jak se chová hodná čubička? Přitul se k Michalovi,“ zavelel. Sledoval, jak se tulí k jeho nohám a pohybem hlavu mu dovolil, aby ji podrbal. Hezky jako fenečku. Scéna se opakovala i u Petra a Jirky.

Viděl, že čubčcina kundička se rozvírá a vlhne. Nechal ji, aby si sedla na paty a přinesl malou nerezovou misku. Nalil do ní bílé víno a dovolil, aby se napila. Hezky jako čubička, z misky. Jakmile se napila, což jí příliš nešlo, přivolal ji k sobě. Nechal ji, aby se mu posadila vedle nohy a dál konverzoval s hosty.

„Myslím, že je čas na vrchol večera pánové. Čubička vám ukáže, jak umí čůrat,“ usmál se a z poza gauče vyndal lavor. Vzal ji za vodítko a přivedl ji před lavor. „Hezky kundičkou k pánům a pěkně se tady vyčůrej,“ pohladil ji po vlasech.

Klečela nad lavorem, na zádech cítila jeho ruku a na celém těle zvědavé pohledy publika. První kapka dopadla vedle lavoru, ale vzápětí se jí z kundičky vyřinul celý proud a ona cítila, jak jí pohledy přítomných propalují. Hodil po ní utěrky, aby se mohla otřít a rozhodl se, že teď ji chce sám pro sebe.

„Pánové děkuji vám za návštěvu, doufám, že jste byli s podívanou spokojení,“ usmíval se a pomalu je vyprovodil ke dveřím. Jakmile se vrátil do obýváku, zatáhl za vodítko a hrubě si ji přitáhl k sobě. „Teď si s tebou pohraju já,“ prohlásil.

Vzal anální kolík, na zadní dírku nanesl přiměřeně gelu a vrazil jí kolík dovnitř. Ani její kundička nepřišla zkrátka. Zavedl jí do ní vibrační vajíčko a spustil ovládání. Zavelel, aby přišla k němu. Na uvítanou jí dal facku, pohybovala se příliš pomalu.

„Otevři pusu,“ nařídil a když se mu zdálo, že je pomalá, vrazil jí mezi rty prsty. Měla v puse horko a on jí tam za chvilku vrazil ptáka. V ruce měl rákosku a jejím koncem klepal na kolík v její prdelce. Vajíčko v kundičce jelo na plné obrátky a on viděl, že má co dělat, aby se neudělala. Chytil ji za vlasy a začal ji přirážet do krku.

Za pár minut jí naplnil ústa a ona jako poslušná čubička vše spolkla. Viděl, že i její vrchol se blíží a sotva se udělala, vypnul a vyndal jí z dírek obě hračky. Hladil ji po vlasech, mluvil na ni, chválil jí, a nakonec ji vzal do koupelny, kde ji nechal znovu se vyčůrat. Dodělal ji tentokráte rukou a slíbil si, že příště si na ni vymyslí něco více veřejného.

Zdalipak by se zvládla počůrat třeba v obchodním domě? Zvládla by venčení na veřejnosti, o kterém dlouho mluvila? Uvidíme…