Máme je všichni. Muži i ženy. Proti obecně zažitému předpokladu jsou prsa a bradavky citlivé u mužů i u žen. A jsou více než vhodná pro všeliké trápení, dráždění a týrání.

Předem musím laskavého čtenáře informovat o tom, že článek bude značně genderově nevyvážený. Jako heterosexuální sadista budu psát především o trápení ženských prsou. Ale zmíněné techniky a hračky lze většinou použít i na muže.

Jako u každé BDSM praktiky platí, že je velmi dobré se řídit konceptem SSC a postupovat s rozumem. Pokud máte partnera nebo partnerku, které dráždění prsou nic nedělá, přeskočte to a věnujte se jiným částem těla. V takovém případě je možné na prsa nalepit třeba nálepky a tvářit se, že neexistují.

Začnu u použití různých svorek. Existují v zásadě tři hlavní typy. Svorky, které tvoří dva drátky a člen, kterým se dají drátky utahovat k sobě. Je to hračka za pár korun a dá se s ní užít spousta radosti. Obvykle dobře drží na bradavce a snesou je i začátečnice a začátečníci. Existují varianty svorek vylepšené o rolničky, zvonky a další veselé piškuntálie. Potom je velmi snadné zapojit je do hry. Nechte partnerku v nějaké nepohodlné poloze a slibte jí, že když zazvoní, dostane na zadek. A ona zazvoní 🙂 Každá dříve nebo později tělem pohne.

Japonské svorky

Japonské svorky

Dalším základním typem hračky pro bradavky jsou obyčejné kolíčkové svorky. Existují varianty spojené řetízkem, doplněné kroužky, které umožní zavěšení závažíček a podobně jako u drátkových svorek můžete sehnat i svorky se zvonečky nebo rolničkami. Kolíčkové svorky existují i zaměřené na muže, kdy se dají propojit bradavky a koule. A potom lze muže nutit do různých poloh a snadno dosáhnete toho, že si muž svorky strhne. Trest je na vás:)
Kolíčkové svorky mají obvykle šroubek, kterým lze seřídit sílu přítlaku. Sehnat se dají svorky kombinované s roubíkem nebo svorky, kterými můžete snadno propojit bradavky a klitoris.

Mým oblíbeným typem svorek jsou takzvané japonské svorky. Jsou konstruovány tak, že po zatažení za řetízek zvyšují přítlak. A zvyšují ho velmi citelně. S japonskými svorkami si lze užít spoustu legrace, dají se k nim přidělat kroužky a ke kroužkům pomocí pout připoutat ruce. Garantuji, že pak můžete subinku velmi trápit a ona si dá velký pozor, aby se nehýbala a svorky si nestrhla. Zvláště rafinovaná hra může být ta, kdy subinka drží v ruce láhve a láhve jsou spojené se svorkami. A až je pustí… A pozor, subinka může být oslepená a jen vy víte, zda láhve spojené jsou nebo ne. Zažil jsem dámu, která v moment kdy láhve upustila, měla velmi divokou reakci na očekávanou bolest. Já skoro umřel smíchy, neboť láhve a svorky nic nespojovalo.

Nestárnoucí klasikou jsou kolíčky. Lze použít klasické dřevěné z domácích potřeb. Nic proti nim, ale silnější stisk mají nerezové kolíčky. Nemluvě o tom, že se snadno desinfikují a udržují. Kolíčky mají velmi silný stisk a lze je použít na mužská i ženská prsa. Kolíčky existují i ve variantách pro elektro sex. Stimulace pomocí elektřiny je velmi rafinovaná a podle toho, jaký máte zdroj, lze si užít v podstatě nekonečnou zábavu.

V e-shopech najdete i šroubovací svorky. Osobně s nimi nemám žádné zkušenosti, neláká mě cokoli na prsa šroubovat. Podle mého je výsledek nepřiměřený námaze 🙂 Ale prý to umí mít velmi silný přítlak. Nechám na vás, zda to zkoušet nebo ne.

Na bradavky se dají použít i kroužkové svorky, které umí hezky potrápit a dají se také různě přelepit a schovat. Doporučuji do hry zapojit různá ostnatá kolečka a těmi sevřené bradavky dráždit. Bradavky se dají trápit chladem, kostku ledu najde doma každý. Dají se dráždit voskem (bezpečně prosím, článek o waxplay najdete tady) nebo led a vosk spojit.

Prasa je možné trápit i pomocí vakuování. Velmi dobrý efekt mají šroubovací baňky. Velmi silný podtlak lze vyvinout pomocí speciálního nástroje. Osobně ale doporučuji pořídit si elektrickou vakuovací pumpu a tu doplnit o baňky. Výkon, který bezpracně získáte nemá konkurenci. A k pumpě lze koupit spoustu doplňků. Namátkou baňky pro penis, vulvu nebo prsa.

Celá prsa se dají podvázat mnoha způsoby. Stačí kus provazu, kulatá kůže, pásky, řemeny a podobně. Podvázaná prsa jsou pěkně nalitá a velmi, velmi citlivá. Do hry se dají zapojit i jehly, ale pokud jde o needle play, není to můj šálek kávy a o problematice vím jen málo.

Samostatnou kapitolou je bití přes prsa. Z mého pohledu říkám jasné ano. A je jedno jak a čím. Jen je, jako ostatně při každém hraní, bezpodmínečně nutné respektovat hranice bité osoby.